2010 yılından itibaren  Enerji Verimliği alanında faaliyet gösteren firmamız, hızla gelişen LED Aydınlatma Sistemleri alanında önemli bir uygulama kapasitesine ulaşmıştır.

Aydınlatma sektöründe özellikle LED Aydınlatma Teknolojileri alanına odaklanmış olan firmamız kaliteden ödün vermeden özgün ürün geliştirme, armatür tasarımı ve üretimi, aydınlatma animasyon yazılımı ve donanımları geliştirme gibi alanlarda uzman bir kadroyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca sektörün dünyadaki öncü firmalarından LEDVANCE – OSRAM markasının Kayseri Bölge Bayiliğini yürütmektedir.

Firmamızın sektördeki diğer firmalardan ayrılan en büyük özelliği Enerji Verimliliği alanında sahip olduğu bilgi birikimidir. 100’ü aşkın tesis ve binada  enerji etütleri yapmış olmanın verdiği tecrübe ile optimum enerji ihtiyacının tespiti, ihtiyaca uygun doğru ürünü belirleyebilme ve aydınlatma projeleri hazırlayabilme gibi hizmetler sunmaktadır.

Bina cephelerinde aydınlatma tasarım görselleri ile müşterilerine uygulama öncesi sunum yapabilmekteyiz. Gerek proje öncesi, gerekse proje hayat geçtikten sonra verdiğimiz hizmetle müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz olarak görmekteyiz.

VIA Aydınlatma olarak; Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde  yenilikçi ve kendini sürekli olarak geliştirmeye çalışan yapımızla; üstlendiğimiz işleri, bilimsel yöntemlerle, teknik açıdan, yüksek müşteri faydası ve memnuniyetiyle sonuçlandırmayı hedeflemekteyiz.